HAKKIMIZDA

 

2008 Yılından Bugüne Kadar İnşaat Sektöründe gerek kamuda gerekse özel sektörde yapmış olduğu çalışmalar ve kazandırdığı eserlerle sektörde güvenilir ve saygın bir firma olarak yerini almıştır.

Alt yapı işleri, restorasyon işleri, çevre tanzim ve peyzaj işleri, her çeşit bina kompleksleri, sosyal tesisler farklı özelliklerde konut projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Bilgi, verimli çalışma, başarı, kaliteli iş, işi zamanında bitirme, hep en iyisini yapma, yeni gelişmelere öncülük etme, çalışanına değer verme, yaptığı işi sevme ve işinde heyecan duyma, paylaşımcı ve katılımcı olma, araştırmacı ve takipçi olma, her zaman her koşulda, her konuda başarı peşinde koşma ve bundan haz duyma Mevel Grup İnşaat A.Ş’nin temel değerleridir.

 

MİSYON&VİZYON

 

Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörünün bilinciyle; tecrübelerini işe adamış personelinin çabalarını, hizmet ettiği sektördeki muhataplarının en az aynı değerdeki katkılarıyla birleştirerek, yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinen Mevel Grup İnşaat A.Ş’nin misyonu, inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmaktır. 

Sektöründe ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, kalitesini her zaman koruyabilmek Mevel Grup İnşaat A.Ş’nin vazgeçilmez vizyonudur.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Başarının ve sürekliliğin kaliteden geçtiğine inanan Mevel Grup İnşaat A.Ş,  kalite konusunda ödün vermeden sektöründe büyümesini her geçen gün başarıyla sürdürmektedir. 
Mevel Grup İnşaat A.Ş, kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi ve tecrübesiyle, projelerini en kısa zamanda, en yüksek kaliteyle tamamlamış, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlamış, her koşulda kaliteli iş yaparak bulunduğu konumu korumakta ve ilerlemektedir.  
Projelerini her aşamasında sürekli takip ve denetim Mevel Grup İnşaat A.Ş,’nin değişmez politikasıdır. Tüm projelerini kalite standartları doğrultusunda tamamlayan  Mevel Grup İnşaat A.Ş,  TS EN ISO 9001 ,ISO 14001 ve OHSAS 18001 Uluslararası Kalite Yönetim  Uluslararası Kalite Yönetim Sertifikalarına sahiptir.

 

 

ÇEVRE POLİTİKASI ve İŞ GÜVENLİĞİ

 

Yürürlükte bulunan ulusal ve uluslararası kanun, tüzük, yönetmelik, düzenleme ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına eksiksiz uyarak, iş güvenliği ve çevre konularında sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, tüm faaliyetlerinde en güvenli ve çevre ile en uyumlu teknolojiyi kullanmaya çalışarak sürekli gelişim sağlayan Mevel Grup İnşaat A.Ş TS EN ISO 14001 Uluslar arası Çevre Yönetim Sertifikasına sahiptir.

 

İletişim

İletişim Bilgileri

Adres

Turgut Özal Mh Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Bulvarı A Blok No:41-1A Yenimahalle - Ankara

Telefon

0312 969 40 51

Web Tasarım : Najans Tasarım